Cumhuriyet Meydanı Meydan İş hanı No:9 Bafra/SAMSUN

(0362) 543 72 43 09:30 – 18:00
IMG-LOGO

Hakkımızda

Özel Yeşil Bafra Sürücü Kursu’nu 05/01/1989 yılında kurduk, yenilikçi yaklaşımımızla müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına değer yaratmak doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk, teknolojiyi kullanmak, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve topluma bilinçli sürücüler kitlesi oluşturmak gibi değişmez temel ilkelerle yola çıktık. Bafra ve 19 Mayıs ilçesindeki 2 şubeyle 29 yıldır 40 bin kişiye sürücü belgesi verdik, güleryüzlü, saygılı ve içten davranışlı personellerimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.
A1-A2-B-C-CE-D VE B Otomatik sınıflarını veren firmamız, dalında uzman bay ve bayan sertifikalı öğretmenler eşliğinde akan trafikte güvenli bir eğitim vermekteyiz. Bugün memnuniyetle görmekteyiz ki 29 yıl önceki hedefimize ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz.
Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmamız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz…
Özel Yeşil Bafra Sürücü Kursu olarak tüm ehliyet sınıfları için uzman kadromuzla tüm hava koşulları ve zorlu yollarda güvenli sürüş teknikleri ile eğitim vermekteyiz. Adayımız klimalı ve tam donanımlı sınıflarda teorik bilgi, simülatörlü ön uygulama dersleri ve trafikte sürüş eğitimi alarak başarılı bir sürücü olmaktadır. Özel direksiyon dersi ile öğrencilerimizin pratikte başarı kazanmalarının yanı sıra, online ehliyet sınavı uygulamamız ile istedikleri zaman kendilerini test etme imkanı sağlamaktayız.
Bafra’da en iyi eğitim veren sürücü kursu denildiğinde akla ilk gelen Özel Yeşil Bafra Sürücü Kursu’muzdur.